We kijken graag samen naar de mogelijkheden. U heeft verschillende opties: De installatie in bedrijf houden, laten ombouwen of de hele koelinstallatie vervangen.
Subsidiemogelijkheden
Vergeet bij het afwegen van de verschillende opties niet te kijken naar de subsidiemogelijkheden.
Nieuwe installatie
Een nieuwe installatie biedt u diverse subsidie mogelijkheden, zoals de EIA (Energie Investering Aftrek) waar u 41,5% van de investeringskosten kunt aftrekken van de fiscale winst, bovenop uw gebruikelijke afschrijving. Bekijk hier de informatie van het Agentschap.
Milieuvriendelijke koudemiddelen
Kiest u voor het gebruik van natuurlijke en milieuvriendelijkse koudemiddelen? Denk dan aan de MIA, de Milieu Investeringsaftrek en de Willekeurige afschrijving milieu-investeringen. (Vamil) Hiermee kunt u tot 36% van de investeringskosten aftrekken van de fiscale winst. Lees er meer over op de website van Agentschap.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Wij kennen de mogelijkheden en nemen deze mee in de uitwerking van uw plannen. Neem vrijblijvend contact op met ons. Bel 038-3332735 of stuur een e-mail naar info@vandenbrinkkoeltechniek.nl
Direct contact